צור קשר

X

להרים את האירוע שלכם עם זמר יווני ישראלי

לקביעת אירועים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך ליצור כניסה מרגשת לחופה?

  חתונה היא תמיד אירוע מרגש, זהו יום מיוחד ורב משמעות אותו אנו חוגגים ברוב פאר והדר. זהו היום בו זוג האוהבים נשבעים בשם האהבה. בכל חתונה יש אורחים, נשיקות, ריקודים ומנות אוכל מעולות, וגם קצת אלכוהול שעושה טוב על הלב. אבל ישנו גם רגע אחד מיוחד, הרגע שבשבילו מתקיים כל האירוע. זהו הרגע הקסום של הכניסה לחופה, הרגע שבו החתן והכלה צועדים לעבר החופה בקצב פעימות הלב הכנסת חתן וכלה לחופה היא רגע אותו תרצו לחגוג בצורה מיוחדת אשר תעניק לו עומק, רגש, התלהבות והתרגשות, כזו שחודרת לעצמות ותגרום לכל האורחים להזיל דמעה של התרגשות ולשמוח בשמחתכם. אין דרך יפה יותר מאשר ליווי מוזיקלי, זהו שיר החופה שלכם. בעבר היה מקובל לנגן מוזיקה דרמטית בעוד החתן והכלה צועדים לעבר החופה, אך למה להסתפק בשיר מוקלט כאשר ניתן לכבד את האירוע עם זמר לחופה היודע להרטיט לבבות ולגעת בנשמה.

  הדרך המרגשת ביותר להכנסת חתן וכלה לחופה היא עם הליווי המוזיקלי של אבי טובי, זמר יווני המרגש את קהל האורחים במוזיקה המתאימה לאווירה הים תיכונית של ישראל. המוזיקה אהובה מאוד על הקהל הישראלי מכל העדות והיא מרגשת מאוד. אבי טובי מלווה את החתן והכלה בעוד הם צועדים לעבר החופה בנעימות מרגשות, בעברית או יוונית, ובניחוח האניס והבריזה הים תיכונית. בין רפרטואר השירים של אבי טובי תוכלו למצוא את כל שירי החתונה המוכרים, בביצועים המרגשים ביותר, כמו: ברכת הכוהנים, בואי בשלום או כל שיר חתונה אחר שתבחרו אם האורחים אכלו עוף או דג, בסופו של הערב הם כבר לא יזכרו; הרגש והאווירה הם הזיכרון האמתי שנצרב בלבבות. השירים המרגשים בכניסה לחופה הם מה שאתם והאורחים יזכרו מערב החתונה. מגיע לכם לחגוג את החופה בצורה המרגשת ביותר ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר בליווי מרגש של זמר לחופה עם שירים בביצוע חי.

  רגשו את האורחים עם מיטב שירי החתונה המגיעים מעומקי ליבנו בעוד אתם צועדים לעבר החופה לפי דת משה. דמיינו איך הקהל כולו נעמד על הרגליים כאשר אתם צועדים לעבר החופה לצלילי מוזיקה מרגשת ובלתי נשכחת הכנסת חתן וכלה לחופה היא רגע אותו תרצו לחגוג בצורה מיוחדת אשר תעניק לו עומק, רגש, התלהבות והתרגשות, כזו שחודרת לעצמות ותגרום לכל האורחים להזיל דמעה של התרגשות ולשמוח בשמחתכם. אין דרך יפה יותר מאשר ליווי מוזיקלי, זהו שיר החופה שלכם. בעבר היה מקובל לנגן מוזיקה דרמטית בעוד החתן והכלה צועדים לעבר החופה, אך למה להסתפק בשיר מוקלט כאשר ניתן לכבד את האירוע עם זמר לחופה היודע להרטיט לבבות ולגעת בנשמה.

   

  להרים את האירוע שלכם עם זמר יווני

  לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים